SPONSORZY

20 maja 2018
Dużo bramek, a jeszcze więcej kartek zobaczyliśmy w sobotę na starozamojskim stadionie. Emocjonujący mecz zakończył się dla nas pozytywnie i tym razem to my górowaliśmy nad Koroną.  Zapraszamy do GALERII po
19 maja 2018
Dwa dni przerwy i znowu gramy. Dziś Omega podejmuje Koronę Łaszczów. Zespół z Łaszczowa zajmuje obecnie  8 miejsce w tabeli z 36 punktami na koncie.  Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej Korona
18 maja 2018
Wyniki XVI kolejki zamojskiej klasy okręgowej: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
07 maja 2018
Wyniki 24. kolejki zamojskiej klasy okręgowej przedstawiają się następująco Dereźnia (Dereźnia Solska)   2-1       Grom Różaniec Orkan Bełżec                                  4-2       Olimpiakos Tarnogród Ostoja Skierbieszów                  1-3       Gryf Gmina Zamość Igros Krasnobród                         3-2       Sokół
05 maja 2018
Po bramkach Łukasza Mikulskiego, Macieja Bojara oraz Bartosza Nizioła Omega wygrywa z Olendrem 3:0   Pozostałe sobotnie wyniki 24. kolejki: Ostoja Skierbieszów    1-3    Gryf Gmina Zamość   Unia Hrubieszów     2-1    Victoria Łukowa/Chmielek
03 maja 2018
1 maja Omega zremisowała 2:2 z zajmującą 3 miejsce w tabeli Victorią, przypomnijmy, że bramki strzelili Filip Maciejewski oraz Bartosz Nizioł. Po bardzo krótkiej przerwie, bo już w sobotę 5
27 kwietnia 2018
28 kwietnia to zmagania XXII kolejki zamojskiej okręgówki. O godz. 17:00 Omega podejmie w Starym Zamościu Olimpię Miączyn, która ma 14 punktów i jest na 12 miejscu w tabeli. Serdecznie