TERMINARZ

SPONSORZY

 

Data Gospodarz Gość Wynik
13.08.17 GKS Ostoja Skierbieszów  GLKS Omega Stary Zamość 0-4
19.08.17 GLKS Omega Stary Zamość Orkan Bełżex 0-0
27.08.17

LKS Grom Różaniec 

GLKS Omega Stary Zamość 1-1
30.08.17 GLKS Omega Stary Zamość LKS Olimpiakos Tarnarnogód 0-1
02.09.17 STS Gryf Gmina Zamość GLKS Omega Stary Zamość 0-1
09.09.17 GLKS Omega Stary Zamość KS Sokół Zwierzyniec 5-1
16.09.17

LKS Olimpia Miączyn 

GLKS Omega Stary Zamość 0-2
24.09.17 GLKS Omega Stary Zamość Victoria Łukowa - Chmielek 2-4
30.09.17

KS Olender Sól 

GLKS Omega Stary Zamość 0-3
08.10.17 GLKS Omega Stary Zamość KS Włókniarz Frampol 2-0
15.10.17

Korona Łaszczów 

GLKS Omega Stary Zamość 3-2
22.10.17

Orion Dereźnia Solska 

GLKS Omega Stary Zamość 1-1
28.10.17 GLKS Omega Stary Zamość MKS Unia Hrubieszów 2-1
04.11.17

TKS Huczwa Tyszowce 

GLKS Omega Stary Zamość 6-0
12.11.17 GLKS Omega Stary Zamość Igros Krasnobród 5-0
- GLKS Omega Stary Zamość GKS Ostoja Skierbieszów 4:1
-

Orkan Bełżec 

GLKS Omega Stary Zamość  
31.03.18 GLKS Omega Stary Zamość LKS Grom Różaniec 0-0
07.04.18

LKS Olimpiakos Tarnogród 

GLKS Omega Stary Zamość 0-0
15.04.18 GLKS Omega Stary Zamość STS Gryf Gmina Zamość 1-0
22.04.18

KS Sokół Zwierzyniec 

GLKS Omega Stary Zamość 0-0
28.04.18 GLKS Omega Stary Zamość LKS Olimpia Miączyn 3-3
01.05.18

Victoria Łukowa - Chmielek 

GLKS Omega Stary Zamość 2-2
06.05.18 GLKS Omega Stary Zamość KS Olender Sól 3-0
12.05.18

KS Włókniarz Frampol 

GLKS Omega Stary Zamość 3:0
19.05.18 GLKS Omega Stary Zamość Korona Łaszczów 5:1
26.05.18 GLKS Omega Stary Zamość Orion Dereźnia Solska  
03.06.18

MKS Unia Hrubieszów 

GLKS Omega Stary Zamość  
0906.18 GLKS Omega Stary Zamość TKS Huczwa Tyszowce  
17.06.18

Igros Krasnobród 

GLKS Omega Stary Zamość  

 

20 maja 2018
Dużo bramek, a jeszcze więcej kartek zobaczyliśmy w sobotę na starozamojskim stadionie. Emocjonujący mecz zakończył się dla nas pozytywnie i tym razem to my górowaliśmy nad Koroną.  Zapraszamy do GALERII

Pokaż/ukryj

Pokaż/ukryj

TABELA "O"

AKTUALNOŚCI

KADRA

 

Lp. ZESPÓŁ Pkt.
1
TKS Huczwa Tyszowce
66
2 MKS Unia Hrubieszów 63
3 Victoria Łukowa - Chmielek 49
4 GLKS Omega Stary Zamość 44
5 LKS Grom Różaniec 41
6 LKS Olimpiakos Tarnogród 38
7 STS Gryf Gmina Zamość 36
8 Korona Łaszczów 36
9 Orkan Bełżec 32
10 KS Włókniarz Frampol 32
11 KS Sokół Zwierzyniec 30
12 LKS Olimpia Miączyn 24
13 Orion Dereźnia Solska 22
14 KS Olender Sól 18
15 Igros Krasnobród 17
16 GKS Ostoja Skierbieszów 13