Gry oferowane przez Totalizator Sportowy – co warto wiedzieć o wybieraniu liczb?

Gry oferowane przez Totalizator Sportowy – co warto wiedzieć o wybieraniu liczb?

Gry oferowane przez Totalizator Sportowy mogą mieć różne zasady. Różnią się często również wysokością głównej wygranej. W jaki sposób można grać w gry liczbowe i którą z nich warto wybrać na początek?
W gry liczbowe można obecnie grać w punktach oraz przez internet, za pomocą specjalnej aplikacji. Do wyboru jest co najmniej kilka różnych gier. Najbardziej znaną jest Duży Lotek, w którym nagroda główna może być bardzo wysoka. Wszystko zależy w tym przypadku od tak zwanej kumulacji.

 

Jednak to nie jedyna gra, która jest w ofercie. Ciekawym rozwiązaniem jest również skreślenie liczb w grze Multi Multi. Warto pamiętać, że w tym przypadku ma się o wiele więcej możliwości, w porównaniu do jakiejkolwiek gry Totalizatora. Można skreślić od jednej do dziesięciu liczb, a dodatkowo skorzystać z gry z tak zwanym Plusem. Ta druga opcja pozwala na zwielokrotnienie wygranej bez konieczności zwiększania stawek. Zakład Multi Multi z Plusem kosztuje tyle co kupon z podwójną stawką, jednak pozwala wygrać dziesięć razy więcej. W przypadku gry Multi Multi wyniki pojawiają się dwa razy dziennie, ponieważ odbywają się dwa losowania.